bb (1)
cc (1)
درباره گردیک چه می‌دانید؟

برند گردیک با پشتوانه سال‌ها تجربه در صنعت لوازم خانگی کوچک و بزرگ، به دنبال نوآوری و خلاقیت در تولید محصولاتی است که از نظر طراحی و کارایی به تمامی نیازهای مصرف‌کننده پاسخ دهد. همچنین تناسب بین قیمت و کیفیت را هم مد نظر قرار داده‌است تا در نهایت مصرف‌کننده‌ای که از محصولات گردیک استفاده می‌کند، بهترین تجربه‌ کاربری در استفاده از لوازم خانگی را داشته‌باشد. برای رسیدن به این هدف، گردیک خلاقیت و ابتکار را در سراسر زنجیره ارزش خود نهادینه کرده و با برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و توسعه‌ی زیرساخت‌های همه جانبه در سازمان، به دنبال کسب جایگاه برتر و پایدار در حوزه طراحی، تولید و بازاریابی محصولات لوازم خانگی است.

ارزش‌ها و داشته‌های گردیک؟

گردیک در این مسیر، چندین ارزش اساسی را برای خود تعریف کرده‌است و باور دارد که این ارزش‌ها همان کلیدهای اصلی رسیدن به موفقیت هستند. ابتکار و خلاقیت، کاوش‌گری، کیفیت و دوام، انتقادپذیری و تعهد به سودمندی همه ذی‌نفعان از اصلی‌ترین ارزش‌های گردیک در مسیر کسب و کار خود است. برند گردیک و اهالی آن، مشتاقانه تلاش می‌کنند تا خلاقیت و ابتکار گروهی را در تمام ارکان ارزش آفرین کسب و کارشان توسعه‌ دهند و از زیرساخت‌ها و منابع انسانی و عملیاتی گرفته تا طراحی و ظاهر محصول، بسته‌بندی، راه‌کارهای بازاریابی، فروش و خدمات پس از آن، خلاقانه و هوشمندانه، تفاوتی معنادار خلق کنند و مخاطبان برند، از گروه کارکنان تا مصرف‌کنندگان را از این کیفیت متمایز، غافلگیر کنند.

7356 مشتری
46 تنوع محصول
20000 وسعت
68 منابع انسانی
چشم انداز گردیک چیست؟

گردیک برای خود آینده‌ای را متصور است که به لطف رویکردهای مبتکرانه‌اش در سراسر زنجیره تأمین، محصولاتی باکیفیت و بادوام را به مصرف‌کنندگان عرضه کرده،‌ و جایگاه خود را به عنوان یکی از 3 برند اصلی حوزه لوازم‌خانگی منطقه پیدا کند. همچنین این برند در حال حاضر، به عنوان نماد خلاقیت و نوآوری در صنعت لوازم خانگی، دربین مشتریان به خوبی شناختهشده‌است. و این خود، باعث افتخار است که نام گردیک به عنوان یک محصول با‌کیفیت در ذهن مخاطبان نقش بسته است.