همگام با زندگی دیجیتال

همگان بر اهمیت اینترنت و نقش آن در گسترش ابعاد مختلف زندگی واقف هستند. دسترسی آسان به انبوهی از اطلاعات و صرفه‌جویی در زمان یکی از تاثیرات اینترنت بر زندگی انسان‌ها است.
تا همین چندسال پیش، برای خرید یخچالی که نیازهای ما را برطرف کند، باید چندین روز را در بازار سپری می‌کردیم تا مدل‌های مختلف را ببینیم، از مشخصات هرکدام مطلع شویم، چندین روز را برای مقایسه بین محصولات صرف می‌کردیم و در نهایت پس از انتخاب محصول مورد نظر، به امید پیدا کردن بهترین قیمت، مجددا راهی بازار می‌شدیم.
امروز اما، تنها با چند کلیک می‌توان به انبوهی از اطلاعات درباره‌ی یخچال فریزر دست پیداکرد. اما حجم بالای اطلاعات، تشخیص اطلاعات صحیح از غلط را دشوار کرده است. وجود این خلاء در حوزه‌ی کسب و کارهای آنلاین فروش لوازم خانگی باعث شد تا ایده‌ی «بیدوپین» شکل گیرد.

اعتماد و احترام بزرگترین هدیه‌ی ما به شما

بیدوپین، پلتفرم آنلاین فروش لوازم خانگی است که با استفاده از مشاورین متخصص، کاربر را از ابتدای فرآیند انتخاب تا تحویل کالا همراهی می‌کند. هدف ما در بیدوپین، ارائه‌ی کامل‌ترین اطلاعات درباره‌ی محصول، نقد و بررسی دقیق توسط متخصصین حوزه‌ی لوازم خانگی و امکان مقایسه بین محصولات است.
اصلی‌ترین ارزش‌های ما در بیدوپین، احترام به کاربران است و با تعهد به ارائه‌ی اطلاعات دقیق و صحیح، صداقت با کاربران در تمامی مراحل خرید و تضمین بهترین‌ قیمت در مسیر این مهم تلاش می‌کنیم.
در بیدوپین سعی می‌کنیم اعتماد از دست رفته‌ به خریدهای اینترنتی را به مشتریان بازگردانیم. ما می‌خواهیم شما محصولات و کالاهای مورد نظر را آگاهانه با مشورت کارشناسان ما انتخاب کرده، کالا را اصل و با بهترین قیمت خریداری کرده و به صورت رایگان تحویل بگیرید و در صورت بروز مشکلات کالایی تا هفت روز بتوانید آن را پیگیری کنید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، سوالات خود را با کارشناسان ما در مرکز تماس بیدوپین در میان گذاشته یا پاسخ سوالات خود از بین سوالات متدوال پیدا کنید.